12, Piletická 486, 503 41 Hradec Králové
(+420) 602 128 166
produkce@actoressproduction.cz
Links
Follow Us
 

O nás

O Actoress Production

kdo jsme a co děláme
Actoress Production je filmová a televizní výrobní produkční společnost vedená českým režisérem Davidem Baldou. Specializujeme se na výrobu celovečerních hraných filmů, televizních dokumentů a hudebních videoklipů. Zajišťujeme kompletní výrobu – od produkčních činností, natáčení, postprodukce až po finální master. Veškerou naši tvorbu děláme s maximální poctivostí a kvalitou.

Sledujte nás na facebooku a prohlédněte si aktuální příspěvky z naší práce

Co vyrábíme

nabízíme kompletní výrobu

CELOVEČERNÍ FILM

DOKUMENTÁRNÍ FILM A ROZHOVORY

HUDEBNÍ VIDEOKLIPY

REKLAMNÍ SPOTY

Co si myslíme…

Film musí být udělaný především srdcem, avšak nezapomínáme na poctivé řemeslo, kvalitní příběh, obsazení, atmosféru a hlavně pocit. Naším cílem je vtáhnout diváka do filmu co nejvíce a přimět jej, při odchodu z kina nebo od televizních obrazovek, přemýšlet o poselství filmu.

Při tvorbě jakéhokoliv našeho díla dáváme důraz na poctivost a příjemnou atmosféru při výrobě. Naší cestou je produkování děl, která svou výpovědní hodnotu udrží napořád.

Lidé

Kdo s námi spolupracuje
Členové našeho štábu jsou zkušenými odborníky, kteří se podíleli na mnoha českých filmech. Rádi též spolupracujeme s mladými filmaři, kteří se u nás chtějí přiučit řemeslu. Spolupracujeme s předními českými střihači, zvukaři, hudebníky, barviči, apod.

David Balda

CEO / Director of film department

David

David Balda je mladý český filmový režisér. Jeho středometrážní debut Pomsta v roce 2018 a 2019 9 krát vysílala Česká televize a vyhrál několik zlatých cen ve filmových soutěžích. V roce 2019 uvedl do kin debutový celovečerní snímek Narušitel, na kterém se podílel jako režisér, producent, kameraman a scénárista a stal se tak historicky nejmladším režisérem české kinematografie, který uvedl film do kin. Narušitel slavil úspěch v kinech, on-line platformách a také v prime time vysílání FTV Prima. Dále natáčí hudební videoklipy, například pro Michala Hrůzu, nebo Jakuba Moulise. David má rád létání a hudbu.

Markéta Hrubešová

Director of economy department

Markéta

Markéta Hrubešová má bohaté ekonomické zkušenosti. Více než dvacet let působila jako ekonomická ředitelka ve společnostech v leteckém průmyslu. Od roku 2016 působí ve filmovém průmyslu a podílela se jako producentka na vzniku filmu Narušitel. Má ráda psy a yogu.

 

 

 

 

 

Spolupracujeme s

Hledáme mladé talenty. Baví tě filmařina a chtěl bys s námi spolupracovat? Neváhej nám napsat!

14
Projekty
16
Televizní vysílání
1141
Promítání v kinech
586000
Diváků
978000
YouTube zhlédnutí